Msza św. śpiewana w klasycznej formie rytu rzymskiego sprawowana jest w kościele NSPJ w Bydgoszczy na Placu Piastowskim w każdą niedzielę o godzinie 14:00.
Msza św. czytana w każdy piątek o godz. 19:15.

Dziś jest 16 grudnia A.D. 2019 - Św. Euzebiusza, Biskupa i Męczennika, kolor szat: czerwony
 

Portal Nowy Ruch Liturgiczny pisze o naszej parafii

NRL

Na portalu Nowy Ruch Liturgiczny, przy okazji przedstawiania parafii w Brwinowie, która jest ewenementem na skalę całej Polski, wspomniano także o naszej parafii. "Parafia pw. Maryi Królowej w Poznaniu, parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Józefowie czy parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy to przykłady, gdzie ksiądz proboszcz realnie udostępnia wiernym liturgiczne skarby Kościoła, zgodnie z wolą Ojca Świętego" - pisze redakcja portalu.


Dodane: 2011.10.02 12:38, Tagi: informacje