Msza św. śpiewana w klasycznej formie rytu rzymskiego sprawowana jest w kościele NSPJ w Bydgoszczy na Placu Piastowskim w każdą niedzielę o godzinie 14:00.
Msze św. w inne dni są każdorazowo ogłaszane tutaj.

Dziś jest 17 czerwca A.D. 2024 - św. Grzegorza Barbarigo, biskupa i wyznawcy, kolor szat: biały
 

Portal Nowy Ruch Liturgiczny pisze o naszej parafii

NRL

Na portalu Nowy Ruch Liturgiczny, przy okazji przedstawiania parafii w Brwinowie, która jest ewenementem na skalę całej Polski, wspomniano także o naszej parafii. "Parafia pw. Maryi Królowej w Poznaniu, parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Józefowie czy parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy to przykłady, gdzie ksiądz proboszcz realnie udostępnia wiernym liturgiczne skarby Kościoła, zgodnie z wolą Ojca Świętego" - pisze redakcja portalu.


Dodane: 2011.10.02 12:38, Tagi: informacje